• Kääriku U14 turniiril said paarismängus esikoha Laagri TK poisid Pikk/Vellerand
    by Ants on mai 26, 2024 at 5:29 p.l.

Käärikul laupäeval lõppenud Tennis Europe`i U14 2. kategooria turniiri Estonian Junior Open üksikmängu esikohad läksid Lätti, Eesti mängijatest jõudsid poolfinaali Otto Herman Pikk ja Elizabeth Averjanov. Poiste paarismängus polnud vastaseid hästi kokku mänginud Laagri TK duole Pikk/Kristo Vellerand, kes võitsid esikoha. Tütarlaste paarismängus tuli samuti „pool esikohast“ Eestisse, kui Nora Olivia Adamson võidutses koos Läti

• 13-aastane Jana Kovackova võitis Tallinnas J100 turniiri, Laura Rahnel veerandfinaalis
    by Ants on mai 26, 2024 at 3:17 p.l.

Tallinnas Kadriorus laupäeval lõppenud ja ideaalsetes ilmastikuoludes peetud juunioride ITF100 turniiril Eesti noored millegi positiivsega üllatada ei suutnud. Eesti naiste koondisessegi kuuluv Laura Rahnel jõudis meie parimana neidude üksikmängus veerandfinaali. Noormeeste üksikmängus jõudsid finaali rumeenlane Tudor Batin ja 16-aastane soomlane Linus Lagerböhm. Mõlema finalisti paremust pidid tunnistama ka Eesti noored valgepallurid. Batinile näitas avaringis hambaid

• Elena Malõgina võitis oma karjääri kümnenda ITF-i tiitli paarismängus!
    by Ants on mai 25, 2024 at 11:45 e.l.

Elena Malõgina ja soomlanna Laura Hietaranta moodustasid esmakordselt paari ja võitsid kohe ITF-i W35 turniiri Annenheimis. Malõgina jaoks oli see kümnes tiitel, kuid esimest korda W35 turniiril. Varem on Malõgina paarismängu võitnud viiel W15 ja neljal W25 turniiril. Malõginal on nüüd kümnel võidukal turniiril olnud seitse erinevat paarilist. Ainult prantslanna Alice Robbega (3) ja Soome

• Elena Malõgina jõudis paarismängus finaali
    by Ants on mai 24, 2024 at 2:37 p.l.

Elena Malõgina ja soomlanna Laura Hietaranta said kindla võidu Annenheimi W35 turniiri paarismängu poolfinaalis. Hietaranta/Malõgina (2) edu Briti paari Holly Hutchinson/Lauryn John-Baptiste’i (4) üle oli muljetavaldav. Eesti-Soome paar alustas 10 punkti võitmisega järjest, seejärel suutsid vastased küll servigeimi 15:40 seisult võita, aga järgmise geimi teenisid alles teises seti keskel. Ja rohkem geime britid ei saanudki